18.50 € (vključuje 22 % DDV)
Skledica Shinno bo revitalizirala vse, kar bo v njej in vsebuje vodo: jutranji obrok kozmičev, jogurt, juho, proseno kašo, sadje, zelenjavo …
Porcelanasta skledica Shinnoje očarljiva zaradi svoje oblike, ki izhaja iz razmerij zlatega reza, zato bo dvignila energijo vsega, kat boste dali vanjo. Na dnu je simbol roža življenja v srebrnosivi barvi, ki obrok še dodatno obogati.
Skledica Shinno iz porcelana ima volumen 500 ml. Je premera 14 cm, v višino pa meri 9 cm. Simbol roža življenja v srebrnosivi barvi je pod glazuro, zato lahko skledico perete v pomivalnem stroju.
Sprej za zrak in obraz Air-Ion obogati zrak z negativnimi ioni. Testi so dokazali preporod zraka po uporabi razpršilca vode Air-ion. Revitalizirana voda iz razpršilca vsebuje negativne ione, ki spremenijo ozračje sobe – zrak postane svež, kakršen je v bližini slapov. Razpršilec vode ima na dnu odtisnjeno belo rožo življenja.
Na zalogi
Kozarec za vodo Galileo z volumnom kar pol litra strukturira vodo, da postane prijetno mehkega okusa, kot studenčnica. Na dnu je lasersko vgraviran simbol roža življenja bele barve, ki vodo oplemeniti z informacijo za širino zaznavanja, da znamo prisluhniti nasvetom in videti priložnosti. Delo tradicionalnega steklopihaštva, zato je vsak kos unikat.
—
Na zalogi
Steklenica Cork (0,7 l) omogoča, da imate strukturirano vodo vedno pri sebi – doma, v službi, v avtu ali na poti.
Njena edinstvena oblika temelji na razmerjih zlatega reza, ki naravno podpirajo bolj urejeno strukturo vode. Voda postane mehkejša, prijetnejša za pitje in bolj svežega okusa.
Minimalističen dizajn, kakovostno steklo in zaščitni ovoj iz plute ustvarjajo steklenico, ki ni le praktična, ampak tudi estetska spremljevalka vsakdana.
💧 Več vode brez siljenja
Ko imate vodo vedno pri sebi, jo spontano pijete več – brez opominov in brez občutka, da se morate siliti.
💧 Mehkejši okus vode
Strukturirana voda postane prijetnejša za pitje. Mnogi jo primerjajo z okusom studenčnice.
💧 Popolna za na pot
Steklenica je idealna za torbo, avto, pisarno, jogo, sprehode ali vsakodnevne opravke.
💧 Naravni princip zlatega reza
Oblika steklenice temelji na Fibonaccijevem zaporedju in zakonitostih narave, ki dokazano vplivajo na strukturo vode.
💧 Trajnostna izbira
Kakovostno steklo, pluta, kavčuk, bioplastika predstavljajo lepo alternativo plastenkam za enkratno uporabo.
V steklenico nalijte vodo iz pipe ali filtrirano vodo in počakajte nekaj minut.
Voda postane mehkejša, prijetnejša in bolj osvežujoča.
Zaradi širokega vratu lahko dodate tudi limono, meto ali druga zelišča.
Steklenice Nature’s Design so zasnovane v Švici in izdelane v EU. Blagovna znamka je na trgu že od leta 2005 in je priljubljena med ljudmi, ki želijo piti več vode na naraven in estetski način.
Priporočamo ročno čiščenje z nežnim (eko) detergentom.
Za temeljitejše čiščenje lahko uporabite sodo bikarbono ali citronsko kislino.
Volumen: 0,7 l
Material: neosvinčeno steklo
Zamašek: bioplastika
Ovoj: naravna pluta
Primerno do: 70 °C
Na zalogi
Kozarec za vodo Jasmina za več optimizma (pisana roža življenja) strukturira vodo. Simbol roža življenja mavričnih barv pa jo napolni še z radostnim odnosom do sebe in sveta, veseljem do življenja. Delo tradicionalnega steklopihaštva, zato je vsak kozarec unikat.
—
Samo še 1 na zalogi
Not a member? Create an account
Already got an account? Sign in here

Skledica Shinno