37.10 € Izvirna cena je bila: 37.10 €.31.54 €Trenutna cena je: 31.54 €. (vključuje 22 % DDV)
☀️ Poleti telo potrebuje še več vode. Naj bo pitje vode vaš najlepši poletni ritual.
Kozarec Galileo 0,5 l s svojo edinstveno obliko po principu zlatega reza podpira revitalizacijo vode. Mnogi uporabniki pravijo, da je voda po nekaj minutah mehkejša, prijetnejšega okusa in da jo zato z večjim veseljem pijejo.
Komplet dopolnjuje steklena revitalizacijska slamica, ki s principom vrtinčenja podpira naravno gibanje pijače med pitjem.
Slamica je shranjena v priročnem kartonastem tulcu, zato jo lahko brez skrbi vzamete s seboj v torbico, nahrbtnik ali na potovanje. Popolna spremljevalka za poletne dni na plaži, v službi, na izletih ali piknikih.
💧 1 × kozarec Galileo 0,5 l z zlato rožo življenja za več življenjske energije
💧 1 × stekleno revitalizacijsko slamico v kartonastem tulcu
🎁 Poletna akcija: 15 % popusta
Ker je poletje najlepše takrat, ko nam voda preprosto paše.
Kozarec za vodo Jasmina za več optimizma (pisana roža življenja) strukturira vodo. Simbol roža življenja mavričnih barv pa jo napolni še z radostnim odnosom do sebe in sveta, veseljem do življenja. Delo tradicionalnega steklopihaštva, zato je vsak kozarec unikat.
—
Samo še 1 na zalogi
Kozarec za vodo Mythos za več ljubezni do sebe (platinasta roža življenja) je prava izbira, če potrebujete malce več samozavesti in ljubezni do sebe. Kozarec za vodo Mythos strukturira vodo, simbol roža življenja iz platine pa vodo obogati z informacijo za ljubezen do sebe, za zaznavanje lastne vrednosti.
Na zalogi
Karafa Aladin (1,3 l) strukturira vodo in jo v približno 3 minutah spremeni v mehkejšo, prijetnejšo za pitje – mnogi njen okus primerjajo s studenčnico.
Edinstvena oblika temelji na razmerjih zlatega reza, ki v naravi ustvarjajo harmonijo in ravnovesje. Na dnu karafe je utisnjena zlata roža življenja iz 24-karatnega zlata, ki vodo dodatno energijsko oplemeniti.
To je najbolj priljubljena različica karafe Aladin – ravno prav velika za vsakodnevno uporabo doma ali v pisarni.
💧 Voda, ki jo boste z veseljem pili
Voda postane mehkejša, bolj nežna in prijetnejša za pitje. Če težko pijete vodo iz pipe, boste razliko hitro opazili.
💧 Podpora boljši hidraciji
Ko je voda boljšega okusa in vedno pri roki, spontano pijemo več. Strukturirano vodo telo lažje sprejme.
💧 Naravni princip zlatega reza
Oblika karafe temelji na Fibonaccijevem zaporedju in razmerjih zlatega reza, ki dokazano vplivajo na bolj urejeno strukturo vode.
💧 Ročno izdelana unikatna karafa
Vsaka karafa je delo tradicionalnega steklopihaštva, zato je vsak kos unikaten.
💧 Lep ritual za vsak dan
Karafa na mizi ni le estetski dodatek, ampak tudi nežen opomnik, da skozi dan pijete več vode.
V karafo natočite vodo iz pipe ali filtrirano vodo in počakajte približno 3 minute.
V tem času se voda revitalizira in strukturira. Okus postane mehkejši in prijetnejši.
Karafe Nature’s Design so zasnovane v Švici in izdelane v EU. Na trgu so že od leta 2005 in navdušujejo uporabnike v več kot 20 državah sveta.
Fotografije vodnih kristalov, narejene po principu japonskega raziskovalca dr. Masaru Emota, kažejo lepo oblikovane šesterokotne kristale – simbol harmonične in vitalne vode.
Priporočamo ročno čiščenje z nežnimi sredstvi. Za naravno čiščenje uporabite sodo bikarbono in alkoholni kis ali citronsko kislino.
Pomembno: zunanje dno karafe ne sme stati v kisu, saj lahko ta poškoduje zlati simbol na dnu.
Volumen: 1,3 l
Material: neosvinčeno steklo
Izdelava: ročno pihano steklo
Primerno do: 70 °C
Na zalogi
Kozarec za vodo Jasmina za več samozavesti (platinasta rože življenja) revitalizira vodo in pomaga krepiti samozavest in ljubezen do sebe. Eleganten kozarec je delo tradicionalnega steklopihaštva – vsak je unikat.
—
Na zalogi
Not a member? Create an account
Already got an account? Sign in here

☀️Poletni set: Zlat Galileo 0,5 l+ revitalizacijska slamica